Pracownik produkcyjny – ciastkarnia

Lokalizacja

Veenendaal

Liczba godzin

40

Branże

Produkcja

Praca produkcyjna w ciastkarni na różnych działach (pakowanie/produkcja). Praca na dwie zmiany.

Obowiązki:

  • Pakowanie ciastek
  • Praca produkcyjna-wkładanie i wyciąganie blach z ciastkami do pieca
  • Kontrola jakości

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy na dłuższy okres czasu
  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy Ci:

  • Stawke €10,77 CAO
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Wypłaty w formie tygodniówek
  • Praca na długi okres czasu
  • Internetowy Portal Pracownika

Jesteśmy holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 25-letnim doświadczeniem. Każdego dnia ponad 1500 pracowników Workstead wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży produkcyjnej, spożywczej, przemysłowej, technicznej, porządkowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i wspólnie działali na rzecz pięknej przyszłości!

Masz pytanie?

Osoba kontaktowa: Anna/Magdalena

Numer: 0884940100

Wyślij CV z tytułem ogłoszenia na: ede@workstead.nl