Piekarnia – zbieranie zamówień

Lokalizacja

Viezenveen

Liczba godzin

40

Branże

Produkcja

Praca jako order picker w piekarni w systemie zmianowym, z możliwością pracy w weekendy.

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówień
  • Przygotowywanie do wysyłki

Tego oczekujemy od Ciebie:

  • CV w języku angielskim/holenderskim
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Dokładność
  • Dostępność na dłuższy okres czasu
  • Mile widziane doświadczenie jako order picker

Oferujemy Ci:

  • Stawkę: €12,06 – €12,58 / cao + dodatki zmianowe
  • Tygodniowy system wypłat
  • Praca na długi okres czasu
  • Internetowy profil pracownika
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora
  • Transport do pracy

Jesteśmy holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 25-letnim doświadczeniem. Każdego dnia ponad 1500 pracowników Workstead wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży produkcyjnej, spożywczej, przemysłowej, technicznej, porządkowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i wspólnie działali na rzecz pięknej przyszłości!

Masz pytanie?

Numer: 088 494 0000

Wyślij CV z tytułem ogłoszenia na: jobs@workstead.nl